Ieteikt:
 Nomaini veco atkritumu konteineru pret jaunu!
Jaunumi /Paziņojumi /Atkritumu savākšana un pārvadāšana / 12. Augusts 2019 11:24 / 616x /

Nomaini veco atkritumu konteineru pret jaunu!

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” atkārtoti aicina Jēkabpils pilsētas privātmāju iedzīvotājus nomainīt vecos atkritumu konteinerus pret jaunajiem.

Joprojām Jēkabpils pilsētā ir privātmāju iedzīvotāji, kuriem saglabājušies vecie atkritumu konteineri. Šie konteineri nav mehāniski paceļami un neatbilst mūsdienu prasībām.

Jaunie atkritumu konteineri ir ērti pārvietojami, viegli iztukšojami un nodrošina higiēnas prasības, turklāt konteinerus uzņēmums iedzīvotājiem, noslēdzot līgumu, piešķir bez maksas.

Uzņēmuma atkritumu apsaimniekošanas speciālistes Inita Zaķe uzsver: “Konteineru nomaiņa ir nepieciešama arī tāpēc, ka šobrīd uzņēmumā tiek ieviesta jauna atkritumu konteineru marķēšanas sistēma, un drīzumā klientus, kuriem ir vecie atkritumu konteinerim, vairs nebūs iespējams apkalpot.”

Konteineru maiņu iespējams veikt, ierodoties Zemgales ielā 24/1, darba dienās no plkst. 8:00- 17:00, vai sazinoties ar SIA “Jēkabpils pakalpojumi” atkritumu apsaimniekošanas speciālisti Initu Zaķi, zvanot pa tālruni 65237660.