Ieteikt:
Par atkritumu šķirošanas laukumu Zemgales ielā 24/1
Jaunumi /Paziņojumi /Atkritumu savākšana un pārvadāšana / 22. Jūlijs 2019 08:48 / 721x /

Par atkritumu šķirošanas laukumu Zemgales ielā 24/1

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” aicina jēkabpiliešus šķirot atkritumus aktīvāk, un izmantot atkritumu šķirošanas laukumu Zemgales ielā 24/1!

Atkritumu šķirošanas laukumā Zemgales ielā 24/1 bez maksas tiek pieņemts stikls, plastmasa, kartons, papīrs, metāla iepakojums, bioloģiskie atkritumi, spuldzes, elektriskās un elektroniskās iekārtas, baterijas un elektriskie akumulatori.

Par maksu laukumā iespējams nodot lielgabarīta atkritumus (142.66 €/t ar PVN), būvniecības atkritumus (44.69 €/t ar PVN), vieglo automašīnu riepas (129.47 €/t ar PVN), un tekstilmateriālus (196,75 €/t ar PVN). Maksu par atkritumu nodošanu šķirošanas laukumā nosaka pēc atkritumu svara.

Laukumā nav iespējams nodot medicīnas preces, medikamentus, ķīmijas līdzekļus, to iepakojums un citus videi bīstamus vai kaitīgus atkritumus.

Ja ir jautājumi par atkritumu šķirošanu, aicinām vērsties pie laukuma dežuranta, kurš labprāt palīdzēs, vai darba dienās no 8.00 līdz 17.00 zvanīt SIA “Jēkabpils pakalpojumi” atkritumu apsaimniekošanas speciālistam pa tālruni 652 37660.

Atkritumu šķirošanas laukums Zemgales ielā 24/1 ir atvērts katru dienu no 7:00 līdz 19:00.

Atkritumu šķirošana ir veids, kā ikviens jēkabpilietis var rūpēties par dabas resursu taupīšanu, jo pareizi sašķiroti atkritumi tiek pārvērsti ražošanas izejvielās, kas ir izmantojamas atkārtoti. Tādējādi mazāk atkritumu nonāk atkritumu noglabāšanas poligonos. Šķirošana ir arī teicams veids, kā samazināt rēķinus par atkritumu izvešanu, jo šķirotajiem atkritumiem paredzētie konteineri, ja tajos nav sadzīves atkritumu piejaukumu, tiek iztukšoti bez maksas.