Ieteikt:

Ziņo dežūrdienestam par Jēkabpilī esošiem ielu apgaismojuma bojājumiem, ceļa zīmju, seguma un drošības barjeru bojājumiem, kā arī klaiņojošiem vai uz ceļa notriektiem dzīvniekiem, sūtot WhatsApp ziņu vai zvanot uz telefona numuru 29387082                                     (P.O.T.C.P. 7:00- 19:00, S.SV. 8:00- 16:00)

 

 


Jēkabpils pilsētas teritorijas apsaimniekotājs un ielu uzturētājs SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē- ņemot vērā novembra pēdējo dienu atnesto biezo sniega segu, Jēkabpils pilsētā ietvju un ielu tīrīšanai šobrīd mobilizēti visi pieejamie spēki.

Pēdējās divās dienās teju nepārtraukti uz ielām strādājušas kopumā 10 uzņēmuma tehnikas vienības, un ziemas dienesta darbinieki dienā strādā 8- 12h, naktsmieram veltot tikai dažas stundas. Vakar, 30. novembrī, grants ielu seguma tīrīšanai tika piesaistīti arī papildspēki- 3 tehnikas vienības- no cita uzņēmuma. Apkopojot visu tehnikas vienību nobrauktos kilometru daudzumu, 29. un 30. novembrī, tīrot ielas pilsētas teritorijā, kopumā nobraukti vairāk kā 500 km.

Ielu braucamās tīrīšanas un kaisīšanas darbi tiek organizēti atbilstoši prioritārajām klasēm, sākot ar galvenajām jeb A klases ielām, pa kurām ir intensīvākā satiksmes plūsma un pa kurām kursē sabiedriskais transports, kā arī izglītības iestādēm piegulošajām ielām.

Tāpat kā iepriekšējos gados darbojas arī SIA “Jēkabpils pakalpojumi” ziemas dežūrdienests, kas operatīvi veic sniega tīrīšanu pilsētas ielās. Ziemas dienesta darbinieki apseko brauktuvju stāvokli katru nakti no plkst. 02:30. Arī iedzīvotāji var ziņot operatīvajam dežūrdienestam par piesnigušiem ietvju/ ielu posmiem, konstatētajiem ielu apgaismojuma bojājumiem, ceļa zīmju, seguma un drošības barjeru bojājumiem, zvanot vai sūtot WhatsApp ziņu uz telefona Nr. 29387082

Aicinām visus satiksmes dalībniekus, kā arī gājējus būt uzmanīgiem ziemas sezonā. Mēs strādājam iedzīvotāju drošībai un komfortam, taču nespējam novērst visus bīstamos apstākļus.


Būvdarbi Oskara Kalpaka laukumā iepretim Jēkabpils Valsts ģimnāzijai tika uzsākti šī gada marta mēnesī, un šajā laikā SIA “Jēkabpils pakalpojumi” veikuši vērienīgus pārbūves darbus.

“Šobrīd laukumā turpinās bruģēšanas darbi un paralēli uzsākti teritorijas apzaļumošanas darbi. Līdz šim paveikts tiešām apjomīgs darbs- demontēts nolietotais asfalta un dzelzsbetona segums, veikti visi sagatavošanās darbi laukuma bruģēšanai, izbūvētas apmales laukumam un gājēju celiņiem. Laukums sadalīts divās funkcionālajās zonās– vienā no tām iekārtots automašīnu stāvlaukums, otrā drīzumā tiks izveidots tūrisma un atpūtas objekts, kas papildinās Strūves ģeodēziskā loka punkta tūrisma infrastruktūru,” stāsta SIA “Jēkabpils pakalpojumi” būvinženieris Aigars Začests.

Līdz darbu pabeigšanai būvobjektā, kas plānota septembra beigās, teritorijā tiks izbūvēts apgaismojums, uzstādīti jauni soliņi, velo novietnes un citi infrastruktūras objekti.

O.Kalpaka laukuma pārbūves darbi


SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka ir noslēgušies vides objekta “Gredzeni” būvdarbi Kena parkā. Kā iepriekš ziņots vides objekts “Gredzeni” ir objekts, kur jaunlaulātie var piekārt savu atslēgu, kas līdz šim tika darīts pie Kena parka tiltiņa margām.

Darbu laikā tika veikta vides objekta pamatnes plātnes izbūve, teritorijas apzaļumošana, bruģakmens gājēju celiņa atjaunošana un objekta- Gredzeni- uzstādīšana.  Objektā ieklāts balts luminiscējošais bruģakmens, kas dienas laikā uzņem saules enerģiju, un tumsā spīd līdz 12 stundām.

"Esam gandarīti par paveikto darbu, jo vides objekts tiešām ir ļoti skaists un izcili papildina Kena parku. Protams, priecē arī iedzīvotāju pozitīvās atsauksmes. Ceram, ka drīzumā šeit būs ļoti daudz jaunlaulāto pāru atslēdziņu," stāsta uzņēmuma būvinženieris Aigars Začests.

Piektdien, 20.augustā, pilsētas svētku laikā, svinīgi atklājot vides objektu “Gredzeni”, tajā tika iekārta pirmā jaunlaulāto atslēga.

Vides objekta "Gredzeni" būvniecība


Informējam, ka ir noslēgušies vides objekta "Labklājība" būvdarbi Rīgas ielā 103B. Šajā teritorijā atrodas zaļais tirgus un stāvlaukums, bet vides objekts- skulptūra- tika novietota gājēju celiņu krustojumā, zaļajā zonā.

Darbu laikā tika veikta akmens bruģa ieklāšana, betona pamatu izbūve un objekta uzstādīšana. Jaunais vides objekts “Labklājība” simbolizē tirgošanos, ar ko Jēkabpilī savulaik aktīvi nodarbojušies ebreji.  Dodoties uz zaļo tirdziņu vai kādu no Rīgas ielas veikaliem, iedzīvotāji aicināti pa ceļam pieiet pie jaunās skulptūras-  rokās viņai ir zelta monēta, kuru katrs, kurš vēlas sev labklājību, var paberzēt un pie tādas arī tikt.

Skulptūras autors ir tēlnieks Ginters Krūmholds, bet izgatavotājs SIA “Protocast”.

vides objekta būvdarbi Rīgas ielā 103B


SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka 2021. gada 18. jūnijā pabeigti Strūves parka rekonstrukcijas un labiekārtošanas darbi.

“Rekonstrukcijas laikā Strūves parkā izbūvēta jauna apgaismojuma līnija, uzstādītas laternas, veikta betona bruģakmens taciņu izbūve, parka apzaļumošanas un labiekārtošanas darbi, kā arī infrastruktūras un vides objektu uzstādīšana,” skaidro SIA “Jēkabpils pakalpojumi” ceļu būvinženieris Aigars Začests.

Teritorija ir aprīkota gan ar ikdienā nepieciešamās infrastruktūras objektiem – soliņiem, atkritumu urnām, velo novietnēm, gan arī ar aizraujošiem vides objektiem izzinošu rotaļu ierīču izskatā– kaleidoskopu, teleskopu, kopasu, ūdens spēli un dažādiem interesantiem spoguļiem, ko izgatavoja SIA “Tig RA”.

Darbi veikti Interreg V-A Latvijas– Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam projekta LLI-477 ''Starptautiskā tūristu maršruta “Strūves ģeodēziskais loks” izveide" ietvaros. Projekta laikā uzsākta arī laukuma Brīvības ielā (O.Kalpaka laukums) pārbūve, kur, tāpat kā Strūves parkā, iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs iepazīties ar tajā esošajām vēsturiskajām liecībām un uzzināt Strūves ģeodēziskā loka nozīmi!

Strūves parks pilsētā ir kļuvusi par lielisku atpūtas vietu, kur izmēģināt izzinošas rotaļlietas, kas savulaik bija katra astronoma arsenālā- baudīsim to, kā arī kopā uzturēsim parku tīru un kārtīgu!

Strūves parka rekonstrukcija


Iestājoties pavasarīgiem laika apstākļiem un apžūstot zemes klātnei, Jēkabpils pilsētas teritorijā uzsākti grants seguma ielu greiderēšanas un uzturēšanas darbi.

Jēkabpils pilsētas ceļu un ielu uzturētājs SIA “Jēkabpils pakalpojumi” uzsver, ka darbi tiks veikti visā pilsētas teritorijā, kamēr to veikšanai būs labvēlīgi laika apstākļi.

Pēc grantēto ceļu seguma greiderēšanas darbu pabeigšanas, ielās, kuras ir blīvi apdzīvotas un kurām šajā gadā nav paredzēti nozīmīgi ielu remontdarbi, tiks veikta  apstrāde ar pretputekļu materiālu.

 SIA „Jēkabpils pakalpojumi” ikdienas darbu ietvaros grants ceļu greiderēšanas un uzturēšanas darbus veic aptuveni 40 kilometru garumā.


Iestājoties pavasarim tiek pakāpeniski atsākti būvdarbi Jēkabpils pilsētas teritorijā. Pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Jēkabpils pakalpojumi” būvdarbu sezonas atklāšanu sākusi Oskara Kalpaka laukumā, iepretim Jēkabpils Valsts ģimnāzijai, kur šosezon plānots veikt vērienīgus pārbūves un labiekārtošanas darbus.

Šodien, 24. martā, ir uzsākta laukumā esošā asfalta un dzelzsbetona seguma demontāža un izvešana no teritorijas, lai sagatavotu laukumu būvdarbu uzsākšanai. Būvdarbu ietvaros plānots sadalīt esošo laukumu divās funkcionālajās zonās – vienā no tām tiks iekārtots automašīnu stāvlaukums, otrā tiks izveidots tūrisma un atpūtas objekts, kas papildinās Strūves ģeodēziskā loka punkta tūrisma infrastruktūru.

Teritorijā tiks izbūvēti ar apgaismojumu aprīkoti gājēju celiņi, uzstādīti jauni soliņi, velo novietnes un citi infrastruktūras objekti.

Minētie labiekārtošanas darbi notiek Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam projekta LLI-477 ''Starptautiskā tūristu maršruta “Strūves ģeodēziskais loks” izveide" ietvaros.


SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka līdz ar pavasarīgu laika apstākļu iestāšanos Jēkabpilī ir uzsākti asfalta ielu bedrīšu remontdarbi. Remontdarbi notiek vietās, kur konstatēta satiksmei bīstamu bedru veidošanās.

Šobrīd tiek veikti pagaidu remontdarbi, aizpildot bedres ar auksto asfaltu. Šī tehnoloģija ir elastīga un to var pielietot jebkādos laika apstākļos, kā pagaidu risinājumu neatliekamu darbu veikšanai.

Remontdarbu mērķis ir novērst avārijas situācijas un nodrošināt satiksmes drošību līdz brīdim, kad laika apstākļi ļaus remontu veikt ar tehnoloģijām, kas nodrošina ilgtermiņa risinājumu, tajā skaitā karstā asfalta ieklāšanu.

Iestājoties labvēlīgiem laika apstākļiem, remontdarbi tiks uzsākti visā Jēkabpils pilsētas teritorijā, tajā skaitā tiks uzsākta grantēto ielu un ceļu sakārtošana – piebēršana, planēšana un apstrāde ar atputekļošanas materiālu.


SIA “Jēkabpils pakalpojumi” ziemas periodā nereti saņem nepamatotus iedzīvotāju aizrādījumus par to, ka kāda no Jēkabpils pilsētas teritorijām netiek pienācīgi uzturēta – slidens, neizbrienams, nenotīrīts sniegs. Svarīgi ir saprast un izprast, ka mūsu pārziņā, galvenokārt, ir pilsētas ielu un publisko teritoriju uzturēšana.

Vēlamies vērst iedzīvotāju uzmanību, ka ielu un ietvju posmu uzturēšana būvdarbu laikā ir jānodrošina attiecīgajam būvuzņēmumam, tikmēr kamēr objekts tiek nodots ekspluatācijā vai kamēr pašvaldība pārņem brauktuves ziemas darbu uzturēšanu savā pārziņā.

Ielu braucamās daļas uzturēšana tiek organizēta prioritārā secībā atbilstoši ielu uzturēšanas klasēm, sākot ar pilsētas nozīmes maģistrālēm, sabiedriskā transporta kustības maršrutiem, kā arī ielas un ietves gar izglītības iestādēm. Šīs ir teritorijas, ar kurām uzsāk sniega tīrīšanas darbus – pārējais ir pakārtots.

Atgādinām, ka par mikrorajonu iekšpagalmu sakopšanu atbild namu apsaimniekotājs, par veikalu un tirdzniecības centru teritorijām atbild komersants, savukārt par pilsētas apvedceļiem (tranzīta ielām) šobrīd atbild Latvijas Autoceļu uzturētājs.

Atgādinām arī, ka Jēkabpils pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi nosaka, ka privātmāju īpašnieki ir atbildīgi par to īpašumam piegulošo ietvju uzturēšanu. SIA “Jēkabpils pakalpojumi” privātmāju īpašniekiem piedāvā bezmaksas smilti ietvju kaisīšanai. Smilts-sāls konteineri ir izvietoti visā pilsētas teritorijā, viegli pieejamās vietās. 

Mūsu mājaslapā https://www.jekpak.lv/lv/pakalpojumi/ielu-uzturesanas-darbi/  atrodama informācija par ielu uzturēšanas klasēm, uzturēšanas prasībām, kā arī smilts-sāls konteineru atrašanās vietām.


Jēkabpils pilsētas teritorijas apsaimniekotājs un ielu uzturētājs SIA “Jēkabpils pakalpojumi”  informē -  ņemot vērā zemo gaisa temperatūru un intensīvo snigšanu, šodien, 30.novembrī, ir uzsākti  ielu un ietvju kaisīšanas, kā arī sniega tīrīšanas darbi visā pilsētas teritorijā. Darbi tika uzsākti agri no rīta un turpinās visas dienas garumā. 

Ielu braucamās daļas kaisīšanas un tīrīšanas darbi tiek organizēti atbilstoši prioritārajām klasēm, sākot ar galvenajām jeb A klases ielām, pa kurām ir intensīvākā satiksmes plūsma un pa kurām kursē sabiedriskais transports, kā arī izglītības iestādēm piegulošās ielas.

Ievērojam arī to, ka šosezon, ņemot vērā pilsētā notiekošos ielu remontdarbus un sekojot līdzi novirzītajai satiksmes plūsmai, attiecīgi ir mainījusies arī atsevišķu ielu prioritāte.  

Atgādinām, ka privātīpašumiem piegulošās ietves jātīra privātīpašniekiem, kā arī par daļu pilsētas teritorijas atbild namu pārvalde, vēl par daļu – “Latvijas Autoceļu uzturētājs”.

SIA ‘’Jēkabpils pakalpojumi” aicina visus satiksmes dalībniekus, kā arī gājējus būt uzmanīgiem ziemas sezonā. Mēs strādājam iedzīvotāju drošībai un komfortam, taču nespējam novērst visus bīstamos apstākļus.